Koks premjero S.Skvernelio vaidmuo pedofilijos žudynių istorijoje?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

V.Račkauskas teisme pareiškė, kad jo atleidimo siekė S.Skvernelis

 

 

Bylą dėl galimo pareigų neatlikimo reaguojant į planuojamus nužudymus Kaune teisiami esam ir buvę policijos pareigūnai pirmadienį pradėjo duoti parodymus jų bylą nagrinėjančiam Vilniaus miesto apylinkės teismui. Teisėjas Valerijus Paškevičius prieš prasidedant apklausai pareiškė, kad kiekvieno žmogaus su antpečiais pareiga atsakyti už tai, ką padarė ir gintis nuo to, ko nepadarė.

Pirmasis parodymus duoda buvęs Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas. Savo liudijimo pradžioje jis išreiškė apgailestavimą, kad dėl jo dar keturi policininkai turėjo sėsti į kaltinamųjų suolą, o teisiami dėl to, kad jo atleidimo iš darbo siekė dabartinis policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis.

Po V.Račkausko apklausos parodymus duos ir buvęs Lietuvos kriminalinės policijos biuro vado pavaduotojas Tomas Ulpis, Kriminalinio policijos biuro pareigūnai, operatyvinius veiksmus atlikę Dariušas Sinkevičius ir Vitalijus Vitkovskis bei jų vadovas, Nusikaltimų tyrimo 1-osios valdybos 1-ojo skyriaus viršininkas Emilijus Damukaitis. Kaltinimai esamiems ir buvusiems pareigūnams pateikti dėl jų veiksmų reaguojant į planuojamus teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymus. Mindaugas Žalimas pareiškė prieš žudynes apie planuojamus D.Kedžio veiksmus įspėjęs policijos vadovybę, tačiau pareigūnai esą nesiėmė jokių veiksmų, kad užkirstų joms kelią. Ikiteisminis tyrimas pradėtas pernai lapkritį Kauno rajono apylinkės prokuratūroje ir tuoj pat perduotas Generalinei prokuratūrai.

D.Kedys kaltino V.Naruševičienę leidus tvirkinti jo ir L.Stankūnaitės mažametę dukrą bei šios pusseserę, pačios V.Naruševičienės mažametę dukrą. J.Furmanavičių ir Andrių Ūsą D.Kedys kaltino pedofilija. Dviejų instancijų teismai A.Ūsą išteisino.

Po žudynių besislapsčiusio D.Kedžio kūnas rastas 2010 metų balandį prie Kauno marių. Teisėsauga teigia, kad jis mirė nesmurtine mirtimi.

Peržiūros: 2939

Komentarai   

+37 # Zenonas Priekuliškis 2017-01-29 11:48
Padaryta neįkainojama žala valstybei paskiriant represinių struktūrų ministrą - premjeru S.Skvernelį. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # J.Radovičius 2017-01-29 19:22
Represinių struktūrų nusikaltimai yra neįmanomi be labai gerai išplėtoto agentūrinio sekimo kaip parengiamojo darbo dalies. Kaip jis vyksta, vaizdiniai įrodymai YouTube kanale "jurijradovich". Prašau plantinti šią nuorodą visais jums prieinamais būdais, ypač į užsienį. Mano galimybės ribotos, socialinių tinklų nevaldau. Neužtenka piktintis anonimiškai komentaruose, tai jau pavirto ilgamete pramoga. Besipiktinantieji žiūri į vissa tai tarsi žiūrovai teatre, ne dalyviai. Jeigu neturime ką lygiaverčio priešpastatyti slaptosioms tarnyboms, vadinasi, vergai esam.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti