Kodėl Britai nėra kvailesni žydus?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Kodėl Britai nėra kvailesni už žydus?

 

 

  Kartą Vinstono Čerčilio paklausė, kodėl Britanijoje nėra antisemitizmo? Jis atsakė: Tiesiog mes Britai nemanome, jog esame kvailesni už žydus.

 

  Ir nors žydai labai stipriai apgraužė Britų imperiją (vien ko vertas Machatmos Gandi projektas išmušęs deimantą (Indiją) iš Britų imperijos karūnos. Šio projekto įkvėpėjas ir finansuotojas buvo Litvakas Hermanas Kalnebachas), bet Britai iki šiol techniškai atsilaiko prieš jų bandymą pavergti ir pačią seną Britaniją. Pav. dėl visame pasaulyje buldozerio principu stumiamo gojų pavergimo įstatymo fariziejiškai pavadinto "smurtas prieš vaikus". Britai aiškiai pasakė žydų lobistams, kad nedarys savo piliečių nusikaltėliais už šleptelėjimą vaikui, taip pat Britanijoje nėra uždraustos fizinės bausmės mokykloje. Ir nors Britams sunku priešintis totaliai žydų kontroliuojamos informacinės erdvės įrankiams (pasižiūrėkite kas darosi Lietuvoje, kokia žiniasklaidos isterija sukelta niekšingai naudojantis vargšo vaikučio tragedija tam, kad prastumti Lietuvių pavergimo įstatymus), bet jie tikrai labai minkštai (džentelmeniškai) ir nepalenkiamai atmušinėja atakas, nepasiduodami manipuliacijoms. Ar ilgai tai tesis paskutinėje tikroje baltųjų žmonių monarchijoje? Iki tol kol kai kurie žydai ne sunaikins Britų karališkos valdžios, nes be kilmingųjų likusi tauta bus toks pat lengvas grobis kaip ir rusai Rusijoje kuriuos žydai apiplėšė ir suvarę į gardus/gulagus vėliau visiems pasaulyje įrodinėjo, kokie rusai nevėkšlos ir girtuokliai, o viskas kas Rusijoje gera yra tik žydų genijaus ir darbų dėka. 

 

Vladimiras Troščenka

Peržiūros: 2326

Komentarai   

-6 # Marius 2017-01-28 13:06
Vladi - valdyk (rusų k.), mir - pasaulis. Kacapiškas, kaip pasakytų banderovcas vardas, ar šitą vardą irgi žydai sugalvojo? Juodašimčiai yra išsigimėliai bei fašistai, kaip ir šito straipsnio autorius, tiesiog paprastas nesveikos lytinės orientacijos žmogus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # agne 2017-01-31 23:08
Britu monarchija niekada nebuvo balta, gal tik pirmasis karalius Arturas , bet ant jo kapo buvo parasytas rusu ordos karalius.
O gal zinote ka veikia kazkoks akmuo is egipto po karalienes sostu? Tai sako, kad karaliene buvo net Abraomo palikuone. Tik nezinia, kaip ji siuomet jauciasi, kazkur dingo nuo pasaulines arenos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti