S.Skvernelis kliedi ir toliau valo Lietuvą nuo lietuvių

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (2 Votes)

Audrius Nakas

 

Kuo skiriasi tikra demokratija (pvz.JAV) nuo smėlio dėžės žaislinės demokratijos (pvz. LT). Kai JAV rinkimus laimi viena grupuotė, kaip šiuo atveju Trampas, jis visiškai iš naujo formuoja savo administraciją su kuria nori dirbti, ten niekas vaikų žaidimų nežaidžia. Bus paskeista galybė žmonių, senieji bus iššluoti.

Kai rinkimus LT laimi nauja (žodį „nauja“ dabar turbūt reikėtų kabutėse rašyt kad tiksliau būtų) grupuotė, viskas lieka kaip buvę. 

Prokuratūra, STT, FNTT, VSD, Valstybės kontrolė, Viešųjų pirkimų tarnyba ir t.t. ir t.t. (dalis sąrašo čia - https://www.lrp.lt/lt/skiriami-pareigunai) - VISKAS LIEKA KAIP BUVĘ.

NĖ PRIE VIENOS ESMINĖS VALSTYBĖS PROBLEMOS naujoiji dauguma net neprisilietė ir absoliučiai nesimato, kad bandys prisiliesti. Jų veiklą (ypač po šiandienos pranešimo apie visuotinį šaukimą į kariuomenę, kuris jau ŠIANDIEN užprogramuoja jaunimą nešdintis iš čia kuo toliau, kai tik baigs mokyklas) galima pavadinti kliedesiais.

Bet ar tai tikrai nekalti kliedesiai, ar kažkam labai reikalingos tolesnės LIETUVOS VALYMO NUO LIETUVIŲ programos vydymas? Aš manau, kad tai antrasis variantas. Nuginčykite mane jei aš neteisus.

P. S. Tiesa, sutinku, kad vykdytojai realiai dažnai net nesuvokia ką daro ir kas iš viso vyksta. Jie tiesiog be smegenų vykdo kas jiems užprogramuota, tarsi kokie nepakaltinami.

Peržiūros: 1534

Komentarai   

+1 # tai 2017-01-13 19:27
gal jis girtas...,kad taip skuba perimti prezidentura
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # eik 2017-01-15 14:31
jis mentas ir tuom viskas pasakyta,daugiau blet balsuokit uz mentus tai dar ne ta pamatysit idjotai ble
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Teresita 2017-06-01 03:54
Awesome story once again. Thumbs push up bra b cup: http://semuru979.typepad.com/blog/2011/09/learning-about-bras-for-women.html.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lorna 2017-07-24 01:42
This is very interesting, You're a very skilled blogger.
I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your fantastic post.
Also, I have shared your site in my social
networks!

my blog post - foot pain map [http://crystaneuenschwande.hatenablog.com/: http://crystaneuenschwande.hatenablog.com/about]
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti