Filme apie tragišką Bostono maratoną „Patriotų diena“ nusifilmavęs M. Wahlbergas: žiūrovai seanso išeis geresni

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Filme apie tragišką Bostono maratoną „Patriotų diena“ nusifilmavęs M. Wahlbergas: žiūrovai iš seanso išeis geresni

 

Kino teatrus jau pasiekė trileris pagal tikrais įvykiais paremtą istoriją „Patriotų diena“. 2013 m. balandžio 15 dieną netoli Bostono maratono finišo linijos susprogdintos dvi savadarbės bombos. Netrukus po to Bostone buvo organizuota didžiausia miesto istorijoje nusikaltėlių medžioklė, apie kurią ir sukurta ši juosta. Jame jėgas vėl sujungia filmų „Išlikęs gyvas“ ir prieš kelis mėnesius kino teatruose matytos katastrofų dramos „Liepsnojantis horizontas“ režisierius Peteris Bergas bei šių juostų žvaigžde tapęs aktorius Markas Wahlbergas.

 

Pastarasis juostos premjeroje, kuri vyko Bostone, sakė: „Aš pats augau čia, lankiau mokyklą, tad tą vietą, kurioje įvyko šis baisus teroro aktas, puikiai žinau. Ne kartą pro ją esu praėjęs ar pravažiavęs. Todėl mane šis įvykis sukrėtė dar labiau.  Po filmo peržiūros kalbėjau su žiūrovais, jie sakė, kad juosta priverčia susimąstyti, kokiame pavojingame pasaulyje gyvename. Neabejoju, kad po seanso žmonės iš kino teatrų išeis geresni ir padarys viską, kad tik šioje Žemėje būtų daugiau gėrio“.

 

45-erių M. Wahlbergas neslepia, jog pasiruošimas filmavimams buvo itin įtemptas: jam teko gilintis į pačią istoriją, daug sportuoti ir net susitikti su maratono dalyviais, išgyvenusiais sprogimą.

 

„Ši patirtis mane pakeitė kaip žmogų, kaip aktorių, kaip tėtį ir sutuoktinį. Su žmona auginame keturias atžalas ir sunku net įsivaizduoti, kas būtų, jei kuris nors iš šeimos narių patektų į panašų įvykį. Norėčiau patarti kolegoms aktoriams mažiau politizuoti ir pradėti kažką daryti. Mes, žinomi žmonės, savo viešumą galime panaudoti geriems darbams. Aš tikiu, kad tai daryti jau pradėjau“, – su ašaromis akyse sakė M. Wahlbergas.

 

„Patriotų diena“, pasak kūrėjų, atskleidžia nutylėtus Bostono maratono įvykius. Iš vietinės policijos tyrimą perėmęs FTB netrukus nustatė, kad dėl sprogimų kalti du įtariamieji. Tad policija ir FTB, padedama vietinių gyventojų, suvienija jėgas ir stoja į kovą su laiku, kad sugautų nusikaltėlius, jau planuojančius kitą išpuolį.

 

Trileryje išvysime ne vieną Holivudo žvaigždę. Pagrindinį vaidmenį čia atlieka jau minėtas Markas Wahlbergas, o drauge su juo pasirodo Kevinas Baconas, Michelle Monaghan, J.K. Simmonsas bei Johnas Goodmanas.

 

„Patriotų diena“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus. 

 

Filmo anonsas: https://youtu.be/lhdv7yVo-3g

 

Peržiūros: 1775

Komentarai   

0 # Rodney 2017-01-10 11:52
Enable the mask to sit down and dry for about 20 minutes earlier than rinsing off completely with heat water
and a patting dry with a smooth washcloth.my blog post :: Acne Medication 5 Rugby - Http://S3.Amazonaws.Com/Clrface/Index/212.Html: http://s3.amazonaws.com/clrface/index/212.html,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jesenia 2017-07-06 03:13
Hello fellas! Who wants to chat with me? I'm live at HotBabesCams.com, we can chat, you can watch me live for free, my nickname
is Anemonalove: https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg , here is
my pic:

https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kacey 2017-08-11 06:27
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra cash
every month because you've got high quality content. If you want to know what is the best adsense alternative, search in google:
adsense alternative Mertiso's tips

Also visit my blog - 86Johnny: https://iamAdell22.blogspot.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Elvis 2018-05-20 20:17
I have checked your site and i've found some duplicate content, that's why
you don't rank high in google, but there is a tool that can help
you to create 100% unique articles, search for: SSundee advices unlimited content for your
blog

my weblog: MosheBold: https://AugustinaSick.wix.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti