Kieno užduotis vykdo vadinamasis prigimtinis tribunolas?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (4 Votes)

Kieno užduotis vykdo vadinamasis prigimtinis tribunolas?

Kristina Sulikienė

Per savo teisinę praktiką mačiau įvairių organizacijų, iniciatyvų, ir įvairių apsimestinių klientų – jie būna sutelkiami po kokios nors organizacijos vėliava su visiškai beviltiškomis arba nereikšmingomis bylomis, tada jas akcentuoja, ir tada būna nukreipiami link kažkurio teisininko, arba netgi valstybinės įstaigos.

Kadangi LL redaktorius man patarė, jog susikūrė kažkoks tribunolas, jie turi bylų, paskambink, turbūt gausi darbo, tai aš ir paskambinau.

Net nesitikėjau, jog tokiai įstaigai vadovaus asmuo, nieko bendro neturintis su teise. A priori tikrai galima buvo pamanyti, jog vadovė kažką gaudosi teisėje – bent kokį koleginį išsilavinimą turi. Kur tau!

Tačiau kokią pusę valandos aiškina, kaip susigaudo teisėje, iš tikrųjų, ji vaidino teisininkę, bet kažko toje vaidyboje trūko.

Iš viso telefonu beveik apie nieką su tuo tribunolu prakalbėta lygiai 3 valandos. Palyginimui pasakysiu, ką galima nuveikti per tokį laiką.

Kasacinis skundas – 6 valandos.

Ieškinys -5 valandos.

Apeliacinis skundas – 3,5 valandos.

Skundas prokuratūrai dėl ikiteisminio tyrimo nutraukimo – 1,5 valandos.

Nežinau, kiek laiko reikia mūsų vienintelei monopolinei advokatūrai, tačiau čia nurodžiau, koks yra laikas procesinių dokumentų rašymo – aišku, prieš tai valandų valandas studijavus bylą. Tačiau palyginimui pasakysiu, jog toks įžūlus laiko gaišinimas mane šokiravo. Neišgirdau jokio pasiūlymo jokiai bylai, tik tarsi bandydama kad „užkibčiau“, ji pasimėgaudama vardijo ir vardijo žmonių bylas, kurias tariamai yra gavusi. Minėjo, jog gauna iš jų ir pinigus. Už ką? Už filologo konsultaciją? Bet argi tai nėra neteisėta veikla – teisinių konsultacijų teikimas, neturint tam tinkamo išsilavinimo?

Kadangi teko susidurti su daugiau nei vienu aferistiniu projektu, man užkliuvo ir skambios frazės „atėjo laikas susitelkti“, bei „turime gauti finansavimą iš valstybės biudžeto“. Dar išgirdau darbo biržos direktoriaus, „žolės ravėtojo“ lygio fantazijas apie save. Koks verslo partneris pradeda verslo pokalbį nuo kažkokių apkalbų?

Ir dar. Šokiravo pareiškimas, jog Laimutės ir Vytauto Kedžių bylos tas prigimtinis tribunolas nesiims. Neva, nieko tokio, kas susiję su prigimtine teise, jie neranda. Priminsiu, jog pedofilijos bylos nukentėjusios seneliams iškeltos 8 bylos, o jos tetai Neringai Venckienei – 39 bylos. Štai tada ir suabejojau, ar tas tribunolas kažką „raukia“ teisėje, nes senelių PRIGIMTINĖ teisė matyti ir netgi doroviškai auklėti anūkę yra pažeista. Apie Neringą Venckienę, kaip supratau, tribunolas net nekalba – jinai jiems ne žmogus. O man N. Venckienė yra pedofilijos aukos globėja, ir tokia visada liks. Su partija ar be partijos. Koks skirtumas. Demokratinė šalis – laisvė telktis į organizacijas yra prigimtinė.

Dar atkreipiau ausį į ištariamus antivalstybinius šaukinius – jog jeigu byla turi kažką, kas įrodo Lietuvos valstybingumo nebuvimą – jie jos imsis. Atseit, žmonių, budėjusių Garliavoje persekiojimas, demokratijos nebuvimą įrodo, todėl tribunolas siūlėsi imtis šių bylų. Atsiprašau – bet žmonės Kaišiadorių apylinkės teisme jau išteisinti, - kokį demokratijos nebuvimą įrodo ši byla? Įrodo, kad teisingumą galima pasiekti. Tikėkimės, apygardos teismas pripažins apylinkės teismo sprendimą išsamiu ir teisėtu.

Paskutinis dalykas visiškai suglumino jau mane, visko mačiusią. Nepaisant to, jog per 3 kalbėjimo apie nieką valandas nesugebėta pasiūlyti jokios bylos (pvz., per  savaitę surašiau 2 kasacinius skundus, vienas jų priimtas, dėl kito laukiame atsakymo), man buvo skambinama vėlai vakare – kas versle laikoma blogo tono ženklu, nes visi reikalai tvarkomi daugiausiai pirmoje dienos pusėje. Skambinimas 19 valandą rodo, jog žmogus nėra rimtai žiūrintis į problemas, taip pat, jis tarsi bando „užklupti nesvarumo būsenoje“ – kai žmogus jau atsipalaidavęs, ir nebėra įsitempęs profesiškai. Taip pat tai rodo visišką neprofesionalumą, ir nepagarbą pašnekovui.

Taigi, yra toks advokatas V.S., kuris sugeba apmuilinti klientui smegenis, jog jis visiškai juo įtiki, susimoka, o tada...sėdi iki gyvos galvos.

Nujaučiau, jog bandys prakišti šio galimai nevykėlio bylą. Taip ir buvo. „Advokatas V.S. surašė, bet jis visiškai neturi laiko“ – nors provokacijoms, apkalboms, ir velniai žino kokiai kitai veiklai jis tikrai turi!

Taigi, šis advokatas surašė apeliaciją taip, kad klientas sėdi ir neaišku kada išeis.

Ir neva kreiptasi į tribunolą, o čia esą bus mano pirma byla, ir anglų kalbos mokytoja pasižiūrės, kaip aš, teisininkė su stažu, dirbu.

Šito teatro man jau buvo per daug. Tuo labiau, kad byla labai smarkiai išreklamuota – o visi tokie fondai, asociacijos, ir susivienijimai prieš imdami labai didelius pinigus savo niekinei veiklai, siekia didelės reklamos, bet pakeliui sutraiškydami žmones, kurie jiems padėjo. Žinau, nes nudegiau su „Patvorio fondu“.

Nors patvorio aferistai susimokėjo, bet vėliau visur mane apšmeižė, kad aš neva aferistė, o ne jie. Nors vienam garsiam advokatui, kuris vienam nelaimėliui padėjo sėsti iki gyvos galvos, mokėjo už vieną posėdį tiek pat, kiek man už 10 bylų. Tai fondas su advokatu ne aferistai, o aš juristė – aferistė.

Tas pats daroma ir šiuo atveju. Filologo išsilavinimą turintys išsireklamuoja, jog imasi sudėtingų bylų. Žmonės, nebetekę vilties, kreipiasi. Tačiau filologas lieka filologu. Jis apie teisę išmano kaip karvė apie debesį – tiek, kad mato, bet reflektuoti nesugeba.

 

Tuo pačiu metu Lietuvos problema – monopolinis advokatų klanas – lieka neliečiama konstanta. O teisines paslaugas jums siūlo po skambia iškaba prisidengę anglų kalbos filologai.

Peržiūros: 2643

Komentarai   

+6 # dila 2016-12-23 12:54
šįkart patiko Kristina
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # CiTaiBent 2016-12-23 17:52
Suliko, pasimatė šioks toks progresas - net yra ką komentuoti :) Sakai bendravai su pačia TPTT pirmininke Lina Holstein, mūsų gerb signataro Vaišvilų Zigmuko bendražyge ... leidaisi užliūliuojama jos kalbų ir meteisi į asmeniškumus .. ir liko visiškai neaišku kieno užduotis vykdo baisiai skambantis Prigimtinis Tribunolas :( Čia juk aukso kasykla žingeidžiam žurnalistui .. laukiame tęsinio ..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # kaip 2016-12-23 18:32
tik matosi,kad susitelkti nepavyks,susiskaldyti-visada
tribunolas,gali naudotis teisininku paslaugomis,bet ne perversmus viduje rengti,as taip suprantu
Vadovas jau yra-reikia teisininku be algos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # nu ir? 2016-12-23 20:04
tribunolo vadovas be teisinio išsilavinimo ir tribunolas naudosis teisininkų paslaugomis? :lol: Nori pasakyti, kad ta Holstein bus to tribunolo savininkė? Ar kaip?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Zenonas Priekuliškis 2016-12-24 14:57
nu ir? pasižiūrėkit kas lyg šiol vadovavo ietuvai, ministerijoms. Parlamentui, seimui ir t.t. tai muzikantas, tai daktaras, tai agronomas t. ir t. Todėl norėtusi paklausti, kieno užduotis vykdo Kristina. Kad Helstein pradėjo dirbti prieš isišaknijusį teisinį klaną aišku. Niekuomet netikėjau, kad taip LL gali dergt savo bendraminčius. Man jau pradeda aiškėti, kas ir kam tarnauja, o kas dar net nepradėjo.Kaskim bunkerius, nes spauda jau išsislaptino kam tarnauja. Baisu darosi. Kovoti pradėjo prieš aktyviausius kovotojus už demokratiją. Už kokį kaulą jau aiškėja. LL nusprendė susinaikinti pats. Gal aš ir klystu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # J.Radovičius 2016-12-24 23:12
Kas kovoja už demokratiją, o kas tik apsimeta ar bijo, aš sprendžiu iš to, ar kas sutinka bendradarbiauti su manimi demaskuojant slaptąsias tarnybas. Nes viską valdo būtent jos, ne teisėsauga, vyriausybė ar Seimas. Tam ir aš bent kaip padėčiau su mielu noru. Deja, tokių neatsiranda. Todėl demokratijos čia nebus. Pavyzdžiui, dar neseniai vienas LL autorius buvo pradėjęs rašyti apie S.Rakauskienę, iki manęs net negirdėjęs apie ją, ir staiga vėl tyla. Toks tai rimtumas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # dila nu ir? 2016-12-25 11:04
sakote Helstein pradėjo dirbti prieš isišaknijusį teisinį klaną. Man kažkaip nesueina galai. Kokį teisinį klaną? Tame pačiame LL vienąkart skaičiau, kad tribunolas paskelbė, jog "pareina galas" įkalčių klastojimams policijoje ir prokuratūroje. O kaip su klastojimais teismuose? kaip tada, kai policijos ar prokuratūros žinomai suklastotus įkalčius palaimina teismas plius dar prideda savo klastotes ar išgalvojimus ir priima nuosprendį. Juk paskutinį tašką suklastotoje byloje deda teismas. Apie tai ponia nė mur mur. Ar tai nėra prigimtinė teisė nebūti apkaltintam nusikaltimu, kurio nepadarei?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # dr.Jonas Ramanauskas 2016-12-24 16:49
Ponią Liną Helštein dažnai matydavau Kaune, Sąjūdžio įgaliotinių susirinkimuose, bendrauti neteko, todėl nieko apie jos kvalifikacijas pasakyti negaliu, apart tai ką pasakiau. Tačiau gali labai labai daug ir kvalifikuotai pasakyti apie diplomuotus Lietuvos tesininkus ir ne savo pačio žodžiais, o pačių teisininkų pačiais kvalifikuočiausiais žodžiais. Konkrečiai darbo byloje surašiau ieškinį pats, nesudėtinga, nes jei moki skaityti ir suprasti kas parašyta, tai pagal CPK surašyti ieškinį visiškai man būdavo daug kartų nesudėtinga.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # dr.Jonas Ramanauskas 2016-12-24 16:52
Tęsinys: Todėl man nereikėjo ieškinių rašymui prašyti advokatų pagalbos. Taigi mano surašyto ieškinio, kaip neatitinkančio CPK reikalavimus, Kauno apylinkės teismas NEPRĖMĖ. Apskundžiau Kauno apygardos teismui ir teismas nutarė, kad teisėje neišmanau, ieškinys suršytas NEKVALIFIKUOTAI ir todėl teismai tokio ieškinio negali priimti. Štai kaip būna, kai neturi teisininko diplomo, o tik galva ant pečių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # dr.Jonas Ramanauskas 2016-12-24 16:55
Tęsinys. Taigi vėl, kasaciniu skundu apskundžiau Kauno apygardos teismą, nes mano kuklia nuomone, mano ieškinys atitiko CPK reikalavimus ir tiksliai papunkčiui. Taigi po kiek laiko gavau LAT sprendimą, išaiškinimą ir pamokymus Lietuvos teismams, kad mano ieškinys pilnumoje ir labai gerai tenkika CPK reikalavimus, o teisėjai, visumoje jau net 4 teisėjų neteisingai taiko teisę iš esmės daro nusikaltimus. Taigi galų gale po 16 menesių kovos teisingai ir teisiškai tiksliai surašytas ieškinys darbo byloje buvo priimtas ir byla laimėta su "STESKU", kaip sviestu patepta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # dr.Jonas Ramanauskas 2016-12-24 16:56
Tęsinys. Nes patys teisėjai pamatė kokioje gėdoje, kokioje korupcijos smarvėje maudosi, juk ne kvailiai yra. Taigi manyti, kad diplomuotas teisininkas yra teisininkas nėra jau taip teisinga visada manyti. Pasirodo, kad nekvalifikuotas yra kvalifikuotesnis už kvalifikuočiausius Kauno apygardos teisėjus ir Kauno m. apylinkės teisėją. Tai čia poniai su teisė diplomu noriu labai aiškiai paaiškinti, kad tamstos diplomas tik formalus kriterijus, kad kažkada gal ir buvote atsivertusi teisės knygas, tačiau ar tikrai teisėje susigaudote, dar oi kaip reikia suabejoti. Todėl padarysiu tam tikras generalines išvadas apie tai remdamais 20 civilinių bylų, kuriose sudalyvavo apie 100 Lietuvos teisėjų iš kokių 750. Tai toji generalinė išvada, paremta apie 30 kg. dokumentų yra tokia: Lietuvos teismai už Lietuvos biudžeto pinigus Lietuvoje naikina TEISINGUMĄ, o tuo pačiu ir Valstybę. Še tau kad nori tokią išvada padaryti tyrimo rezultate man užtruko apie 7 metus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # J.Radovičius 2016-12-24 22:58
Ir ką dabar darysit?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # nu ir? 2016-12-24 19:06
Zenonui Priekuliškiui
dr.Jonui Ramanauskui
vienareikšmiškai - norint TEISIŠKAI ginti, teisę išmanyti būtina, t. y. būtina būti teisininku. Jūsų paminėtais atvejais (dr.Jonas Ramanauskas) tokius teismų sprendimus manau 98 proc. nulėmė ne teisėjų nekvalifikuotumas, bet - SĄŽINĖS NEBUVIMAS. Čia jau visai kas kita. Ir, beje, tas pats kalbant apie advokatus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # kaada 2016-12-24 22:17
ateina pas redaktoriu kitas raseiva-jis aisku atsirenka ,Kristina nori darbo(ar iskart vadovaujancio-po Garliavos?):karstam komentare"padirbejo,bet apsitrins,tai ir sakau nera ko skaldytis ,o reikia vaLDYTIS IESKOTI BENDROS KALBOS,o ne egzaminuoti vieni kitus ir dergti
kontraversiskas Kristes elgesys kartai sauna i 10,kartais ir i 1 nepataiko-reiks ilgai treniruotis
imkis kaip Zabiela uz dika kokios nors bylos-laimek-tada ir tribunolas paprasyus paslaugu-papigiai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # J.Radovičius 2016-12-24 22:48
Lina Helštein yra globojama vieno jauno turtingo anglo, pasišovusiuo kovoti už žmogaus teises. Suviliotas L.Helštein gražių šnekų bei pažadų, jos pakviestas sudalyvavau poroje jų renginių Seime, kuriuos organizavo Zigmas Vaišvila. Paprašiau anglo patarpinuinkauti dėl manęs kurioje nors žmogaus teisiųi organizacijoje, nes mano problema (priešinimasis slaptosioms tarnyboms) vis tik nelabai atitinka "tribunolo" profilį. Anglas įdavė man savo vizitinę kortelę, bet vėliau nesiteikė net atsakyti. Jo kortelę išmečiau ir dabar neprisimenu jo vardo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # J.Radovičius 2016-12-24 22:53
L.Helštein neatrodo nedora, bet tipiška inteligentiška tuščiažodžiautoja. Šneka ilgai ir gražiai, dirbti, matyt, nemoka. O gal persigando, kad aš konfliktuoju su VSD bei policija. Beje, Kristina Sulikienė, kuriai dar 2014 m. siūliau savitarpio pagalbą, matyt persigando to paties. Taigi, mūsuose niekas nemoka veikti skatinamas principo, tik iš savo kailio intereso. Todėl visos grupinės iniciatyvos žlunga ir žlugs, užtat valstybiniai banditai siautėja nebaudžiami.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Gražu 2016-12-25 21:28
Ir vėl straipsnis apie tai, kokia protinga ir įžvalgi Kristina S. Manau, kad fonas, kuriame vyksta šios pasigyros yra nereikšmingas, nes kaip spektaklyje vis pakeičiamas nauju. O Kristinos S. tobulybė kaip neišryškėja, taip neišryškėja. Fonas per ryškus? Gal tiktų blankesnis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Lina Helstein 2016-12-28 08:53
Ačiū visiems už komentarus, o Kristinai Sulikienei už darbą rašant straipsnį. Kam įdomi S.Rakauskienės byla, pranešu , kad atsirado kvalifikuotas advokatas, kuriam naujas metodas tinka : tarptautinė teisinė organizacija išstoja byloje kartu su Lietuvos teisininku ir Lietuvos + užsienio spauda.Tuomet sunkiau žmones gąsdinti teismais, antstoliais ir kt. baubais be baimės, kad viskas išeis už Lietuvos ribų. Beje, kvalifikuotas advokatas sutiko dirbti S.Rakauskienės byloje atidedant galutinį apmokėjimą, kol nukentėjusioji išeis į laisvę arba pavyks surinkti lėšas Tribunolo pastangomis šiai konkrečiai bylai.Tokia TPTT praktika .
Na, o asmeninio pokalbio viešinimas ir tuo labiau jo kritika nėra labai mandagus būdas . Aš buvau tikra, kad skirdama pokalbiui su gerb. Sulikiene savo poilsio laiką, rodau pakankamą dėmesį jai, nes darbo valandomis praktikuojantys teisininkai tiesiog užimti teismuose.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Dalia Marija 2017-01-02 01:11
Beje, ĮTARTINAI psichiatrineje ligonineje uždarytam žmogui advokato paslaugos net EŽTT teikia nemokamai arba advokatui sumoka pats EŽTT, ir kreiptis į EŽTT šiuo atveju nebūtina pereiti visas 3 teismų pakopas nes žmogus yra luošinamas (kaip įsitikinau iš gautų raštų to nežino Lietuvos teisejai) (pr žr EŽTT bylos D D v Lithuania Nr 13469/ 06 2012 02 14 sprendimą)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # kada 2016-12-28 11:09
bus laimeta byla tribunolas irodys kad veikimas siandien yra svarbiausia-kalbos vyksta jau 25m.-ir nieko komunistams valdzioj nekenkia
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Zenonas Priekuliškis 2016-12-28 14:38
Gerb. Lina, sėkmės Jums Jūsų pasirinktam sunkiam darbui su nusikaltėliškomis isikerojusiomis apraiškomis. Ši valstybė dar truputį bijo informacijos viešinimo užsienyje. Labai nori, kad skundai keliautų saviškiams į Strasbūrą. Jūs dar esate išsigelbėjimo viltis - motina.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Laisvė 2016-12-30 20:39
Linute,gerai,kad Tu esi, mes tavimi tikime,iškėlusi galvą eik į kovą už teisybę,tiesą,Lietuvą,žmogų.Tu tai gali,nes Tu asmenybė .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # TPTT signataras 2017-01-05 13:59
Linai Holstein. Pirmiausia reikėjo pasidomėti kas buvo K. Apanavičiūtės - Sulikienės tėvai ir kokią programą jai į smegenis įrašė. Lietuvos ir ne tik nelaimė yra tai, kad teisininkai nesiima griauti sistemos, kurios dalis patys yra. Ar kritikavo Daiva Guobienė prokuratūrą, kol pati buvo prokurorė? Kai tik išmetė - prokuratūra iš karto, pagal ją, supuvo. Kristina Sulikienė turbūt pavyduliauja Linai, kad ne ji tapo TPTT atstove. Jei Lina nesusitvarkys su darbu organizuojant teisininkus tai bus perrinkta. Dabar jai svarbiausia pastatyti TPTT ant kojų, kad pradėtų žmonės tikėti, jog galima kažką pakeisti ypatingai supuvusioje teisėsaugoje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rosaline 2017-04-19 00:11
Hey! Do you know if they make any plugins to help with SEO?

I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords
but I'm not seeing very good gains. If you know of any please share.
Kudos!

my page по этой ссылке: http://geschenkefuermaenner.info/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Claribel 2017-04-27 19:36
I was able to find good advice from your articles.


My web page; Секс с девушками в чулочках: http://iosdev.info
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Amparo 2018-01-07 00:46
I blog often and I genuinely thank you for your content.
The article has truly peaked my interest. I am going to take a note
of your website and keep checking for new information about once a week.
I opted in for your RSS feed as well.

Visit my web site: specadieta.com: http://specadieta.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lashunda 2018-02-08 16:52
Someone necessarily assist to make critically posts
I would state. That is the very first time I frequented your web page and to this point?
I amazed with the analysis Сan You Write an Essay
in One Day: http://assignmenthelp24.com/%d1%81an-you-write-an-essay-in-one-day/ made to create this actual post amazing.

Magnificent activity!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Theron 2018-03-10 02:46
I have been exploring for a bit for any high quality articles or weblog posts on this kind
of area . Exploring in Yahoo I finally stumbled
upon this website. Studying this information So i'm satisfied The Easiest
Way to Write an Essay: http://assignmenthelp24.com/the-easiest-way-to-write-an-essay/ show that I have
an incredibly excellent uncanny feeling I found out just what I needed.

I so much indisputably will make sure to do not overlook
this site and provides it a look on a relentless basis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jerold 2018-03-13 22:38
Hurrah, that's what I was looking for, what a stuff!
present here at this blog, thanks admin of this web site.


my blog post: immagine divertente di perdere peso: http://irabex.dieta-vita.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Clarita 2018-03-26 04:12
Everything is very open with a precise description of the challenges.
It was truly informative. Your site is extremely helpful.
Thanks for sharing!

my page - Business Owner
Interview Essays: http://yumosi.2essaywriter.com/493-business-owner-interview-essays.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Maura 2018-05-14 09:09
It's actually a cool and useful piece of info.

I am glad that you simply shared this helpful
info with us. Please stay us informed like this.
Thank you for sharing.

Look at my blog post: Multiplying
Radical Expressions Homework Clip: http://999essays.com/10088-multiplying-radical-expressions-homework-clip.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti