Kodėl 17-metis Anūkas pabėgo pas Austėją nuo despotiško "senelio"?

Peržiūros: 11851
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (13 Votes)

Anūkas patvirtino LL versiją, kad pas Austėją išėjo 17 metų

Kristina Sulikienė

Po tai, rašėme apie Anūko atidavimą Austėjos vaikų darželin, jam esant nepilnamečiu, konservatnykų stovykloje kilo sąmyšis, o serveriai tiesiog lūžo.

Pasirodžius straipsniui, dar tą patį vakarą apie Anūko atidavimą perauklėti Austėjai – nes namie niekas jo laikyti nenorėjo, nes visi gyveno savo gyvenimus – skaitomumas buvo po 1000 per valandą. Straipsnį skaitė kelios dešimtys tūkstančių skaitytojų. “Laisvo laikraščio” skaitliukas sukosi ir tebesisuka iki paraudonavimo. 

Konservatnykų “piaro” specialistai, matyt, apmokyti “piaro” technologijų, nusprendė nepaneiginėti: nes taip ir turi daryti populiarūs politikai.

Anūkėlis paviešino 16 metų senumo nuotrauką, kur jis, vos 18 metų sulaukęs studentukas, jau pagriebtas griežtan Austėjos glėbin. Klausimas tik, kur jis, girdamasis tobula šeima, buvo iki šiol: kodėl melavo apie sunkią vaikystę (kai visiems aiškino, jog “augti su seneliu buvo kaip baigti Harvardą, Oksfordą” – nors senelis su anūku nedirbo), ir kad Austėja jam buvo išsigelbėjimas iš despotiško senelio, kurio namai – tai muziejus. (Kad Dėdulė viską kaupia ir net išsinuomojo papildomą patalpą savo dar gyvo asmens “muziejui”, todėl priešiška Rusijos TV, vadindama jį “prezidentu”, kur “prezidentas” rodė, jog kiekvienas jo pasisakymas kaupiamas, o jis pats rašo pastabas, ir jas kaupia į segtuvus. Taigi, mūsų versiją apie nepakenčiamą senelį su savo namais – muziejumi patvirtino pats “patriarchas”)

Austėja spėjamai vestuvinėje nuotraukoje net išsižiojusi iš pasitenkinimo, jog “auklės” jauną nepatyrusį ir šeimos atstumtą jaunuolį.

Prieš 16 metų darytoje nuotraukoje matome nuoširdų, ir šiek tiek likimo nuskriaustą jaunuolį, iš kurio trykšta nuoširdumas – tokį jį ir aš atsimenu.

Po 16 metų Austėjos darželyje kas dieną muštruotas, jis pavirto kone į diktatorių, lėlę, kuri stumiama į priekį, žino, kaip sudėti rankas, kojas, kaip išsišiepti, kuriuo momentu įkąsti pašnekovui, ir…kuriuo momentu išvadinti kad ir signatarą Rolandą Paulauską antivalstybininku, salei švilpiant ir trepsint kojoms.

“Ten atėjo staugianti minia”, -Žiobienės žodžiais (kai ji kalbėdavo apie taikius, ir dabar jau visiškai išteisintus stebėtojus Klonio gatvėje) dalinasi Anūkas savo facebooko paskyroje.

Anūkas, išmuštruotas Austėjos mokykloje,  turbūt visiškai net nežino, kad jo senelis buvo už Lietuvą Tarybų sąjungoje, o tarkime, “prorusišku” dabar vadinamas R. Paulauskas reikalavo radikalaus kelio – Nepriklausomybės atkūrimo. Dėl radikalumo Kauno Sąjūdžio grupuotės buvo privengiama. Prie “radikalų” buvo priskiriami ir jau mirę Kazimieras Uoka, bei Algirdas Patackas, švelniai vadintas “deputacku”. Tai “deputackas” 1991 01 13 atėmė iš siautėjančio Dėdulės revolverį, ir paguldė jį ant grindų, ir liepė užsičiaupti. Tie radikalai tiesiog degė Tėvynės meile, kurią šiandien išmuštruotas Anūkas kartu su Dėdule laiko “priešiškumu”. (Prisiminkime Dėdulės svaičiojimus apie Lietuvos žemę, kai jis tyčiojosi, kad Lietuvos žemė negali būti šventa, nes tai tas pats, kas namas. Matyt, Dėdulę valdo tvartukų ir namų Kulautuvose atsiėmimo peripetijos, kai jis, atvykęs su “daškiniais” ar kitais “-iniais”, išmetė namo gyventojus tiesiog į gatvę ir taip “atsiėmė” namą”. Vėlesni apskrities valdytojo nutarimai – tik “delo techniki”, faktiškai jau valdant jam užgrobtą namą, kuris jam pagal teisės aktus, nesant iškeldinimo asmenų – nepriklausė.)

Būtent Kauno “radikalų” variantas prasiskynė kelią 1990 03 11. Šiame akte Dėdulė norėjo pasirašyti vienas, ir tada aiškinti, jog jis atkūrė Lietuvą.

Vėliau, matyt keršijant už tai, konservatnykų “KGB agentu” ištituluotas  Virgilijus Čepaitis pasipriešino. (V. Čepaičio žmona – etnologijos, kraštotyros mokslininkė. Visiškai galėję būti, kad sovietmečiu abu vyko į komandiruotę į užsienio archyvus, ir gal rašė kokią ataskaitą ir viskas. Pats Dėdulė faktą apie savo ataskaitas į KGB iš kelionių į Indiją arba gyvenant su iš Australijos grįžusiu “paklydėliu tėvu” – slepia.: nors “prižiūrint” tėvą, grįžusį iš emigracijos, ne tik rašyti ataskaitas, bet ir lankytis KGB reikėjo pagal tuo metu galiojusius reikalavimus.)

“Aš pasiūliau ant akto pasirašyti visiems Nepriklausomybės Atkūrėjams, ir visiems tiems, kas dalyvavo priimant šį aktą, kad tai būtų neginčijamas įrodymas apie atkūrimą”,- dalijasi šiuo metu sunkiai sergantis Akto išsaugotojas nuo Dėdulės marazmo, V. Čepaitis, garsios etnologės Auksuolės Čepaitienės, vyras, kuriam sveikatos nepridėjo šmeižimas nuo pat 1990-ųjų metų: kai tik jis išgelbėjo Lietuvą nuo Dėdulės marazmatizmo, kad būtų prisistatęs vienas atkūręs Lietuvą – tapo KGB agentu.

Dėdulės pyktis Lietuvai ir tam pačiam V. Čepaičiui, arba tiems, kas konsultavo Čepaitį (o pasirašyti visiems susirinkimo dalyviams – šią metodiką galėjo pakuždėti ir mano tėvas prof. R. Apanavičius, kuris turėjo ryšį su V.Čepaičiu per jo etnologę žmoną – kuris visada šitą metodą naudojo darbe, konferencijose – kad vėliau niekam nekiltų klausimų, kas dalyvavo, ir kiek žmonių priėmė sprendimą) išsireiškė beviltiško, vaikystėje nuskriausto Anūko ištreniravimu.

Tačiau net pats paprasčiausias rinkėjas - žmogus iš kaimo, ar iš miesto, mato, kad Anūkas tėra treniravimo pavyzdys, kuris, jo vienumoje paklausus apie jo vaikystę, ir gyvenimą su pasipūtusiu Dėdule, turbūt vėl apsiverktų, kaip apsiverkė tada, valstybinio egzamino išvakarėse.

Tai, jog nuo Austėjos jis bėgtų, jeigu tik galėtų, rodo visos nuotraukos, kūno kalba, kuri byloja, kad šeimos galva – ir vyras, ir žmona yra Austėja, o Anūkas turi tokią pačią vietą, kaip kad turėjo savo namuose – muziejuje: eksponato.

 

Komentarai   

+56 # gali 2016-10-14 10:24
Austeja jam tarsi mama-jis ja galbut net myli
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # JOooo 2016-10-14 12:48
ta boba su pautais...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # vladas lukosevicius 2016-10-16 17:30
Gražu ,,,, iškrypusi mamanka .
Gal ji ir dabar jam pampersus keičia ,,, iškrypėliai mėgsta tokius žaidimus .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Pilietė SS 2016-10-14 10:42
Tai kas Anūko tėvas: ar Vytautas Vytautas Landsbergis, vaikų rašytojas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # LAIMA 2016-10-14 12:33
TAIP
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # gabrys 2016-10-14 11:08
na ir burnyte iki pat sikamos matosi...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Napalys 2016-10-14 12:38
Pirmą kartą pamačiau Gabrielių su mama. Bet šiaip žinių, kokioje šeimoje augo - kaip ir nėra. Gal jis koks užslaptintas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # totot 2016-10-14 15:38
Jis augo pas tatą. Mama sukūrusi naują šeimą. tėtis irgi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # Vanda 2016-10-14 12:44
Austėja taip išsižiojusi, kad subinės skylė matosi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Ar tikrai 2016-10-14 12:46
Kalbama, kad Anūkas iki vedybų lankė Karalienės Mortos darželį?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # vladas lukosevicius 2016-10-14 14:25
SAKO ,,, meilė akla .
Ir isimylėjo ožiukas pedofilę - krokodilą .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Kubilius 2016-10-14 17:37
Pasiuliau Gabrieliu, nors ir zinojau apie Cijausko apetita, dabar kankinuos truputi, nes viskas gali baigtis liudnai, nes tas vagis sukompromituos ir mane, nors ir sunku mane jau daugiau sukompromituoti, nes tai as pasirasiau ir zemes perkelimo istatyma.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # skorpe 2016-10-14 19:14
KADA JIE VISI SES ???????????????????????????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Čia tai geras 2016-10-15 00:23
Grybauskaitė, atėjusi iš anksto balsuoti, viešai pareiškė, jog balsuoja už permainas ir kad visi mažiau valdžioje vogtų. Čia tai geras – reiškia vogti galima, tik nereikia vogti tokiais didelias bankais, kaip Snoras! Ar ne, Šimonyte ir Kubiliau? Ar ne, konserVATNIKAI? Vagis vagiui vagis???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # vladas lukosevicius 2016-10-14 21:51
Na labai gražu kai senas KGB agentas Lansbergis atiduoda savo 17 metų anūką Gabrielių auklėjimui žemgrobio Čijausko dukrai Austėjai .
Na tokio auklėjimo pasekmes dabar mes matome , jis tapo panašus į savo senelį kurio nusikaltimais jau springsta Lietuva .
LANSBERGIŲ giminėlė bendradarbiavo su naciais , KGB ir pederastais , su kuo jie dar pasiruošę
bendradarbiauti , kad likti prie valstybinio lovio ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Panašu labai 2016-10-14 22:52
Cia labai panašu i situacija, kai Kedys parsivedė nepilnamete Stankunaite i namus, użsienyje tai senai jau vadinama pedofilija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # 2kart2 2016-10-14 23:05
Kas jai ten iš gerklės kyšo? Ataugos kažkokios ar ne ataugos? Ką pasakytų otorinolaringologas (ausų-nosies- gerklės gydytojas) ?Gal ji kokia reptilija?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-14 # jurginas 2016-10-15 19:43
Nesu mėgėjas Gabrieliaus, bet kai Kristina pradėjo jį vadinti nemokša, iškrypėliu, o Austėją pedofile ir vis (lyg tai tarp kitko) sureikšminti save ir savo giminės "Istorinį vaidmenį" pažiūrėjau į Anūko biografiją. Moka (jei nemeluoja) tris užsienio kalbas: anglų, prancūzų, vokiečių. Diplomatijos mokslų magistras. Turi keturis vaikus.
Jei LL spausdina tokias Kristinos (manau, kad tai pseudonimas) neapykantas, kažkas turi už tai mokėti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Sidonija 2016-10-16 13:51
Vajezau, ar čia viskas tiesa??? Tai nusišaunu:(((
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # qq 2016-10-16 14:34
Jurginai, Kristina Sulikienė(Apanavičiūtė) ne pseudonimas. Bet vistiek nesuprantu, ko ji skalambija apie Austėjos g.1977-08-23 ir Gabrieliaus g.1982-01-07 amžiaus skirtumą? Aš suskaičiavau tik 4 metus 5 mėn ir 2 savaites. Pati būdama už savo vyrą senesnė 12 metų? Ar nori pasirodyti, kiek daug pažįstamų garsių žmonių rate turi? Ar pasididžiuoti, kad tarp jos ir jos vyro trigubai didesnis amžiaus skirtumas, nei tarp Austėjos ir Gabrieliaus?
Aš irgi nesu nei Austėjos, nei Gabrieliaus gerbėja, bet kam rašinėti tokias nesąmones? Nuotraukoje du jauni laimingi žmonės. Ir Austėjai mano nuomone taip sušukuoti plaukai (kaip nuotraukoje) tinka labiau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Apsišikę kregždės 2016-10-16 23:41
GRYBAUSKAITĖ išvogdama SNORO ir ŪKIO bankus,taip apvogdama LIETUVĄ ir jos tautą, su LANDSBERGIO gaujos konservatorių pagalba,žino kad greit baigsis jos kadencija ir nori ji dar apsidraudimui sau užsigarantuoti ramybę.Tai ji dabar viską darys,čiulbės nors ir lakštingala, ką, be abejo, sugeba nuo KGB laikų,kad tik būtų valdžioje TATOS beretininkų partija, pasivadinusi KONSERVATORIAIS,tik nemato kad jų kregždės tai apsišikę,ir tuo šūdu tautą tepa.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # nuomonė 2016-10-17 03:48
idomu autore,man labai neaišku-JŪS visų įvykių centre,o idomu kiek jums metų buvo 1991 metais????AUSTĖJA IR GABRIELIUS NUOSTABI PORA.....MATYT NEAPSIRIKOI,NES BŪNANT PREZIDENTU TURI BŪTI IR VERTA ŽMONA.........
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # totot 2016-10-18 13:33
atsipeikite, kol kas prezidentę turime, ji Dalia Grybauskaitė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Adas 2016-11-05 04:47
Kokie kliedesiai!!!!!!!!! Žemo lygio šudlaikraštis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # tavo 2017-05-22 16:34
:lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti