Algis Ramanauskas - Greitai : "Ar galima užmušti mokytoją?

Peržiūros: 2659
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Lietuvos švietimo profesinės sąjungos priešinasi smurto ir neapykantos skatinimui

Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga, Lietuvos švietimo profesinė sąjunga ir Lietuvos mokytojų profesinė sąjunga kreipėsi į Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos prezidiumą, prašydamos atlikti tyrimą dėl partijos nario Algio Ramanausko rugsėjo 2 d. naujienų portale Alfa.lt patalpinto straipsnio „Išgyvenimo vadovas moksleiviui“ (http://www.alfa.lt/straipsnis/50073252/isgyvenimo-vadovas-moksleiviui).

 

Straipsnis, kurį norint perskaityti reikia patvirtinti, jog esi pilnametis yra kupinas niekinančių atsiliepimų apie Lietuvos mokytojus. Tekste apstu smurtą bei fizinį susidorojimą skatinančių teiginių, pavyzdžiui: „Tada lėtai pakeli kairę ranką, tarsi pridėdamas delno kriauklę prie ausies, kad geriau girdėtai. Bet iš tikrųjų tai nededi jos prie ausies, o staigiai žiebi delnu mokytojui į jo dešinę ausį.“ Arba „Pabaigai — ar galima užmušti mokytoją? Be abejo, jeigu to reikalauja būtinasis reikalingumas ir viešas interesas“. 

 

Kyla klausimas, ar šis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos nario išpuolis yra suderinamas su partijos deklaruojamomis krikščioniškomis vertybėmis ir naujojo partijos švietimo plano gairėmis?

 

Ar gerbiami konservatoriai nemano, kad  A. Ramanausko žodžiai žemina pedagogų, ne tik, kaip savo srities specialistų, bet ir, kaip piliečių, žmogiškąjį orumą bei skatina smurtą prieš juos?

 

Paskutinius porą metų skiriama daug dėmesio smurto prevencijai, tačiau į tokius veikėjų išsišokimus nei vienas politikas, deja, nereaguoja.

 

Švietimo profesinės sąjungos ragina kovą su smurtu pradėti nuo savęs ir iš esmės, todėl siekdamos, kad tokie išpuoliai nebepasikartotų kreipsis ir į teisėsaugos organus prašydamos pradėti  ikiteisminį tyrimą dėl smurto ir neapykantos skatinimo. 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: AUDRIUS JURGELEVIČIUS, LIETUVOS ŠVIETIMO PROFESINĖ SĄJUNGA

Komentarai   

+10 # viltė 2016-09-10 11:41
Šitas išgama turi vieną kartą atsakyti , palaikau visas Švietimo profsąjungas ir mokytojus !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # jeronimas 2016-09-10 23:18
Lietuvisko svietimo vaisius tas Greitai.Mokytojai pyksta,nerimsta? man sis padugne neegzistuoja,nes as jo net matyti negaliu.jau daug metu vos tik jo silueta pamatau,televizoriu isjungiu.O kur jis buna ten manes niekada.kai kas si padara vadina jumoristu,bet as jame juokdario nematau.Tiesiog varganos vaikystes ,dideles arogancijos ir smulkaus proto gabumo ,kaip ir dera koncervatnykams.O koncervatnykams toks kilimelis reikalingas,nes sukombinuoti be tokiu klapciuku pirmose jinijose milijonus ,butu kiek sunkiau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Frincas 2016-09-11 13:00
Juk p.adugnės nepakal.tinamos abulabu kiršintojai bedvasiai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Alina 2016-09-14 11:20
Pašalinus iš Lietuvos Algį Greitai ir Užkalnį, prašviesėtų dangus ir švaresnis taptų oras. Jų abiejų skleidžiama smarvė nuodija mūsų vaikus ir gimtosios žemelės ateitį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti