Atostogauti į Rio prezidentė skrido mūsų, premjeras - savo lėšas

Peržiūros: 3950
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

Į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes premjeras vyks už savo lėšas

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, atsisakęs vykti į Rio de Žaneirą už iš anksto kelionių agentūrų pasiūlytą 44 tūkstančių eurų delegacijai sumą, rado bilietus už konkurencingą kainą ir už juos susimokėjo asmeninėmis lėšomis.

 

„Noriu palaikyti Lietuvos olimpinę rinktinę, tačiau negalėjau leisti Vyriausybės kanceliarijai permokėti už bilietus, kai viešajam pirkimui pasiūlyta žemiausia kaina buvo gerokai didesnė nei siūloma internetu skrydžių pardavimų tinklapiuose. Nutariau, kad ankstesnio pasiūlymo privalome atsisakyti ir ieškoti pigesnio varianto. Už savo bilietus į olimpines žaidynes Rio de Žaneire susimokėjau asmeninėmis lėšomis“, – sako premjeras A. Butkevičius.

 

Ministro Pirmininko bilietai kainavo apie 2200 eurų. Atsisakius vykti pagal senąją viešųjų pirkimų sutartį ir ieškant bilietų iš naujo – Vyriausybės kanceliarija už dviejų patarėjų kelionės išlaidas sumokėjo apie 4,5 tūkst. eurų. 

 

Pagal Vadovybės apsaugos įstatymą Ministras Pirmininkas negali vykti vienas kaip privatus asmuo, jį privalo lydėti apsaugos darbuotojai, kuriems už du bilietus sumokės Vadovybės apsaugos departamentas.

 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir jos delegacijos kelionės bilietai į Rio de Žaneire vykstančias olimpines žaidynes kainavo apie 15 tūkstančių eurų.

 

 

 

Komentarai   

+1 # Antanas 2016-08-10 00:47
"Duonos ir žaidimų" taip sakydavo Romos imperatoriai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # juozas 2016-08-10 09:43
kokia lietuvai nauda is to, kad grybauskaite dalyvavo olimpiadoje, o biudzetui kainavo 15 tustanciu euru, geriau jau butu smirdejusi namie ir paskyrusi tuos pinigus zaidejams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Silva 2016-08-12 08:55
P. Butkevičius skrido už žento pinigus o Prezidentė žento neturi...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti